Kontakt

Landsforeningen Spor
Vodroffsvej 5, st. tv.
1900  Frederiksberg C

Kongensgade 72, 1.
5000 Odense

Tlf.: 3014 5452 (kun til telefonopkald – vi kan ikke modtage sms)
Mail: kontakt@landsforeningen-spor.dk.
.

Kontakt til sekretariatet

Sekretariatsleder Flemming H. Pedersen
Tlf.: 9330 5452
Mail: flemming.pedersen@landsforeningen-spor.dk
.

Til pressen

Har I brug for hurtig kontakt er det muligt at ringe til
pressekontakt Michael Palm på 8172 5452
eller til formand Helle Borrowman på 9340 5452.
.

Til fagpersoner og studerende

Vi besvarer gerne spørgsmål og stiller vores viden til rådighed.
I kan skrive til os på kontakt@landsforeningen-spor.dk

 

Sekretariatet

 

Flemming H. Pedersen, sekretariatsleder, 25 t
Personaleledelse, organisationsudvikling, sekretær for bestyrelsen
flemming.pedersen@landsforeningen-spor.dk
Tlf.: 9330 5452

 


Jeanette Hindberg Sørensen, kontorassistent, 23 t
jeanette.hindberg@landsforeningen-spor.dk
Tlf.: 3014 5848

 


Charlotte Illum, bogholder, 7 t
charlotte.illum@landsforeningen-spor.dk
Tlf.: 2254 0339

 

Michael R. Palm, pressekontakt, 18 t
Presse, politik, lokalkontoret i Odense 
michael.palm@landsforeningen-spor.dk
Tlf.: 8172 5452

 

Lærke Ruben, projektleder, 30 t
Rullende cafémøder, fundraising, kommunikation
laerke.ruben@landsforeningen-spor.dk
Tlf.: 7174 5452

 


Mikkel Bork, vidensmedarbejder, 20 t
Videnssporet i den nationale Handlingsplan
mikkel.bork@landsforeningen-spor.dk
Tlf: 3014 5882

 

Christina Sylvest Noer, projektleder, 20 t
Samarbejdsprojektet, den nationale handlingsplan
christina.noer@landsforeningen-spor.dk
Tlf. 3014 5893

Simon Storm, projektleder rådgivningslinien, 15 t
Fundraising, teknik
simon.storm@landsforeningen-spor.dk
Tlf.:  9310 5452

 


Benedicte Kjær, Frivilligkoordinator for Spor i Esbjerg, 5 t
benedicte.kjaer@landsforeningen-spor.dk
Tlf: 7196 5452

 

Henvendelser vedr. behandlingsmuligheder

Landsforeningen Spor tilbyder ikke rådgivning eller behandling.

Har du spørgsmål omkring behandling og hjælpemuligheder, kan du måske finde svar på siderne Akut hjælp og Adgang til behandling. Derudover må vi henvise til CSM ØstCSM Syd og CSM Midt Nord samt Kvisten, hvor du kan få vejledning af fagpersoner.

.
Betalingsoplysninger

Foreningens CVR nr.: 31351901

Bankoplysninger: Arbejdernes Landsbank
Reg.nr. 5328 – konto 0000242662
Donationer: Reg. nr. 5328 – konto 0000249586

MobilePay: 871452
MobilePay donationer: 983010

.

Kontakt
=